STABILS UZŅĒMUMS UN VĒRTĪBAS

     EfTEN Capital ir lielākais nekustamo īpašumu pārvaldnieks, kas specializējas komercīpašumu investīcijās Baltijas valstīs. Kopš 2017. gada EfTEN Capital sevi piesaka Latvijā arī kā dzīvojamā fonda attīstītājs. Šobrīd pārdošanā pieejami īpašumi divos EfTEN Capital projektos – MĀRSILI un BIŠUMUIŽA. Drīzumā dzīvojamo fondu papildinās vēl 3 projekti – VIDZEMES VIRSOTNES, ERNESTINE un projekts Mārupē.

NEWCOM SIA un EfTEN Capital AS (Igaunija) 2013. gada aprīlī nodibināja kopuzņēmumu EfTEN Capital SIA, tādā veidā atzīmējot tā ienākšanu Latvijas tirgū. EfTEN Capital uzņēmumu grupa ar saviem meitas uzņēmumiem Baltijas valstīs pārvalda 45 komerciālo nekustamo īpašumu ēkas ar vairāk nekā 900 nomniekiem. Kopējā pārvaldīto īpašumu vērtība pārsniedz 500 miljonus eiro. EfTEN Capital AS, kas dibināta 2008. gadā, ir izsniegta Igaunijas Finanšu uzraudzības iestādes alternatīvo fondu pārvaldības licence.

Mēs radīsim dažāda veida projektus, lai ikkatrs klients spētu rast sev tīkamāko dzīvesvietu mūsu piedāvājumā - sākot ar iespēju dzīvot klusā pilsētas daļā kā dzīvoklī tā mājā vai prestižā rajonā, kas piepildīts ar patīkamo pilsētas dunu. Katram projektam tiek piešķirta sava īpašā aura, vieta, attieksme. Tie tiek veidoti atbilstoši videi un kopējam pilsētas stāstam. Mēs esam par stabilām vērtībām, to pierāda uzņēmuma izaugsme un spēja būt labākajam un lielākajam fondam Baltijas valstīs savā sfērā.

Seko mums sociālajos tīklos: